NOWA ERA DACHU 

DACHY SOLARNE

SOLAR

Firma SOLID-STYL jako czołowy dystrybutor pokryć dachowych wprowadza do swojej oferty całkowicie produkt nowej ery. Dachy solarne jest nowym pojęciem pokrycia dachowego który zawita na naszych dachach. 

SOLAR

Czasy dachów, które pełniły rolę ochronną, a przy okazji ładnie wyglądały, odchodzą w przeszłość. Dach solarny jest nie tylko solidny i wysoce estetyczny, ale także bardzo opłacalny – zarabia na siebie i zapewnia darmową energię. Jeśli myślisz więc o dachu w swoim nowym lub remontowanym domu.

SOLAR

MyRoof jest dachem solarnym.
Posiada wszystkie cechy nowoczesnego i bezpiecznego dachu, a przy tym produkuje prąd, który zużyjesz na bieżące potrzeby, a nadwyżkę sprzedasz.


MyRoof jest bezpieczny i trwały.
Projektując i produkując to nowatorskie rozwiązanie, zadbaliśmy o zapewnienie wszelkich norm i standardów wymaganych zarówno od dachów, jak i branży fotowoltaicznej dla paneli słonecznych. MyRoof jest trwały jak dach, a efektywny jak panele fotowoltaiczne.

SOLAR

MyRoof jest kompletny.
Zwykłe panele fotowoltaiczne stanowią nadbudowę nad pokryciem właściwym czyli dachówkami, blachodachówką lub innym pokryciem. MyRoof na niemal całym dachu zastępuje pokrycie oraz panel: dekarz wchodzi na dach tylko raz i montuje na nim tylko jedno urządzenie.

SOLAR
SOLAR
SOLAR


Niezależność Energetyczna
Jesteś wolny od sieci energetycznej dostawcy prądu. Ty decydujesz co stanie się z Twoją energią.
Mniejsze rachunki Za prąd
Ponieważ dach MyRoof generuje dla Ciebie prąd to już nie musisz kupować go od operatora. Czysta oszczędność.
Wydatki na energię pod kontrolą
Nadzór wydatków jest kluczowy dla odpowiedniego planowania budżetu domowego. Dzieki dachom fotowoltaicznym MyRoof, wydatki na prąd masz zawsze pod kontrolą.
Ponadczasowy design
Wszyscy lubimy piękne rzeczy. Szczególnie jeśli jest to połączenie znakomitego wzornictwa i nowoczesnej technologii. Spraw by Twój dom wyglądał pięknie, do tego produkował energię.


Dane kontaktowe

P.P.H.U. SOLID-STYL
   29-130 MOSKORZEW 147
              NIP- 649-214-66-51
                TEL.501-633-277
731-708-074
           e-mail- solidstyl@wp.pl
                   biuro@solidstyl.pl

© Copyright 2020 SOLID-STYL. All Rights Reserved.

Designed with Mobirise ‌

Website Maker