klej

UNIWERSALNY KLEJ DO ZATAPIANIA SIATKI STRONG

Zaprawa STRONG 0K-u jest suchą przygotowaną fabrycznie zaprawą klejącą wodo- i mrozoodporną charakteryzującą się dużą elastycznością, paroprzepuszczalnością i przyczepnością do podłoży nośnych i styropianu. Stosuje się do przyklejania płyt styropianowych oraz wykonywania na nich warstwy zbrojonej w systemie dociepleń. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i za zewnątrz.

SPOSÓB UŻYCIA
Podłoże powinno być odpowiednio równe i mocne, oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń, tłuszczy, wosku, resztek farb czy innych warstw mogących osłabić przyczepność. Wszelkie nierówności można wyrównać stosując zaprawę STRONG ZW. Podłoże chłonne lub o mniejszej przyczepności należy zagruntować odpowiednim preparatem gruntującym. Zawartość worka wsypać do naczynia z wodą  (0,24-0,28 l na 1 kg proszku) i wymieszać mieszadłem wolnoobrotowym. Po uzyskaniu konsystencji gęstoplastycznej  odstawić na 10 minut, bezpośrednio przed użyciem ponownie zamieszać. Tak przygotowaną zaprawę należy zużyć w ciągu ok. 4 godzin. Zaprawę należy nanieść na wewnętrzną stronę płyty za pomocą pacy ząbkowanej 10/12 rozprowadzając zaprawę na całej powierzchni płyty lub korzystając z tzw. metody punktowo  krawędziowej. Po nałożeniu zaprawy klejowej płytę przyłożyć do powierzchni obklejanej, a następnie docisnąć do żądanego poziomu. Warstwę zbrojoną należy wykonać naciągając zaprawę STRONG 0k-u przy użyciu pacy zębowej 10/12 na powierzchni izolacji, następnie układa się siatkę zbrojącą w pionowych pasach i zaszpachlowuje na gładko zgodnie z metodyką docieplania. Po wyschnięciu (około 3 dni) można nałożyć tynk zewnętrzny. Prace wykonywać w temperaturze +5oC – +25oC.

ZUŻYCIE:
Klejenie płyt styropianowych: 3,0  5,0 kg/m2. Warstwa zbrojona: 3,0  4,0 kg/m2.

TRANSPORT I PRZECHOWYWANIE:
Szczelnie zamknięte w suchych workach najlepiej na paletach. Chronić przed wilgocią. Termin przydatności: 6 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

klej

KLEJ DO STYROPIANU STRONG

Zaprawa STRONG 0K-s jest suchą przygotowaną fabrycznie zaprawą klejącą wodo- i mrozoodporną charakteryzującą się dużą elastycznością, paroprzepuszczalnością  i przyczepnością do podłoży nośnych i styropianu. Stosuje się do przyklejania płyt styropianowych, szpachlowania powierzchni nośnych otynkowanych, ceramicznych i betonowych w systemie dociepleń. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

SPOSÓB UŻYCIA
Podłoże powinno być odpowiednio równe i mocne, oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń, tłuszczy, wosku, resztek farb czy innych warstw mogących osłabić przyczepność. Wszelkie nierówności można wyrównać stosując zaprawę STRONG 0K-z. Podłoże chłonne lub o mniejszej przyczepności należy zagruntować odpowiednim preparatem gruntującym. Zawartość worka wsypać do naczynia z wodą (0,24-0,28 l na 1 kg proszku) i wymieszać mieszadłem wolnoobrotowym. Po uzyskaniu konsystencji gęstoplastycznej  odstawić na 10 minut, bezpośrednio przed użyciem ponownie zamieszać. Tak przygotowaną zaprawę należy zużyć w ciągu ok. 4 godzin. Zaprawę należy nanieść na wewnętrzną stronę płyty za pomocą pacy ząbkowanej 10/12 rozprowadzając zaprawę na całej powierzchni płyty lub korzystając z tzw. Metody punktowo  krawędziowej. Po nałożeniu zaprawy klejowej płytę przyłożyć do powierzchni obklejanej, a następnie docisnąć do żądanego poziomu. Prace wykonywać w temperaturze +5oC – +25oC.


PUNKT SPRZEDAŻY - SZCZEKOCINY UL.ŚLĄSKA / 8 PUŁKU UŁANÓW
    


              P.P.H.U.  SOLID-STYL
          29-130 MOSKORZEW 147
              NIP- 649-214-66-51
                TEL.501-633-277
           e-mail- solidstyl@wp.pl
                   biuro@solidstyl.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.